קצת עלינו

המשך למטה

הפנים מאחורי אלבי

היי, אני ליאור, ואני הבעלים של אלבי.
ביוני 2012 נולד בני הבכור והפך לי את העולם כפי שהכרתי אותו עד אותו זמן. הוא היה תינוק שישן רק כשמישהו נגע בו, ואני קיבלתי מנשא מחברים וניסיתי אותו. זה עזר לאלון אבל לי היה חם, ולא נוח. לקח לי הרבה יותר מידי זמן לקשור, והיה עלי הרבה יותר מידי בד ביולי בחיפה הלחה והמהבילה.
אחרי הרבה התלבטויות קבעתי עם מדריכת נשיאה, קניתי ממנה לופיקס והתאהבתי במנשאים.

מהר מאוד התנסיתי בכל סוגי המנשאים שהיו קיימים בשוק והצטרפתי להפעלת גמח מנשאים. רציתי להתמקצע ועברתי הכשרה והסמכה להדרכת נשיאת תינוקות של בית הספר ClauWi בתחילת שנת 2014. למדתי על סוגים שונים של מנשאים מסורתיים ומודרניים, איך הם התפתחו, על הפיזיולוגיה של תינוק ושלבי ההתפתחות שלו, על הדיאדה שבין הורה ותינוק ומה קורה לכל אחד מהם בזמן מגע. למדתי גם מה עובר על נשים לאחר לידה, איך הן תופסות את עצמן ואת ההורות שלהן, ודיברתי עם מאות נשים על החוויות, הצרכים והרצונות שלהן. במקביל ללמידה האינטנסיבית הדרכתי אלפי הורים איך לשאת תינוקות וילדים בצורה בטיחותית, נוחה ומותאמת להם.

בשנת 2015 החלטתי שאני רוצה לייצר את המנשאים שלי, וקניתי את לופיקס.
זו היתה קפיצה משמעותית, ועשיתי אותה כי רציתי לשתף באהבה שלי למנשאים כמה שיותר משפחות והורים, להיות איתם ולעזור בתקופה הראשונית והאינטנסיבית של ההורות הראשונית.

אני מקפידה על ייצור בארץ כי אני מאמינה בכלכלה מקומית. המנשאים מיוצרים ונתפרים בעבודת יד על ידי אנשי מקצוע מדהימים שמתייחסים לכל פיסת בד ולכל תפר כאילו המנשא מיועד לילד שלהם. הבדים מיוצרים במיוחד בשבילי כדי שיתאימו למנשא באופן הטוב ביותר.

סימון מעבר פסקה

בשנת 2018 התרחבתי עוד טיפה, וקניתי את יאמו, מנשא ילקוט שנותן את המענה לשלב הבא ולהמשך הנשיאה אחרי לופיקס. את שניהם, והפתעות נוספות שבדרך, איגדתי תחת השם אלבי. 

עובדות איתי שתי נשים נהדרות, רינת ירדן, שנמצאת עכשיו בחופשת לידה ורוית בן יהודה, האישה הקשובה והאכפתית שמסייעת לכן כשאתן פונות אלינו.

וחוץ מלופיקס (או אלבי)?
יש לי שלושה ילדים מהממים – את הקטנה תוכלו לראות מככבת איתי בסרטוני ההדרכה למנשא, כלבה חכמה ונבחנית, איש יקר ותומך שהוא הרוח הגבית מאחורי כל זה, תואר שני עם תיזה בפילוסופיה, קהילה דעתנית ומחבקת, ושורשים שהולכים ומתעמקים בחיפה.

הערכים שלנו

סימון כבטוח לשימוש

מקצועיות, אחריות, איכות והקפדה

סימון מעבר פסקה

המנשאים שלי מיוצרים מחומרים איכותיים שעומדים בתקנים מחמירים, מיוצרים בעבודת יד תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, ועל בסיס ידע מקצועי וניסיון רב שלי ושל בעלי המקצוע שאני עובדת איתם.

הבדים מיוצרים במיוחד עבורי, בתהליכים שמבטיחים כי הם עמידים לתקופה ארוכה. כל החומרים שמשמשים בתהליך הייצור, האשפרה, הצביעה והדפסת הבד בטוחים לחלוטין לשימוש עם תינוקות. אני מעניקה אחריות על המוצרים, ובטוחה כי תהנו מהשימוש בהם שנים ארוכות.

תוצרת כחול לבן

סימון מעבר פסקה

אני מאוד גאה לייצר את המנשאים שלי פה בארץ. ייצור מקומי כחול לבן מאפשר לי לגעת באופן אישי בתהליך היצור של כל חלק וחלק של המנשא, ולעבוד עם אנשי ונשות המקצוע הכי הכי טובים, מקצועיים ומומחים בתחומם. כל שלב בתהליך מפוקח ונבדק על ידי שלושה זוגות עיניים לפחות, וכל אי דיוק מתוקן מייד. כיצרנית ישראלית, אני מספקת פרנסה לשרשרת ארוכה של משפחות ישראליות. אני גאה להיות חלק ממעגל של מסחר הוגן, ולדעת שכל מי שאני עובדת איתו מתפרנס בכבוד ומקבל תשלום ראוי.

סימון ידידותי לשימוש
סימון התאמה לגילאי התינוק

קשב לאינטואיציה הורית, כבוד ושיח בגובה העיניים

סימון מעבר פסקה

אני יודעת כמה קשה זה בהתחלה, בתוך הבלבול הראשוני למצוא את האינטואיציה. יש כל כך הרבה קולות מסביב- משפחה, חברים, קבוצות בפייסבוק, כל מיני נשות מקצוע והמון אתרים, בדיוק כמו זה. אבל אם עוצמות את העיניים, אפשר להרגיש בתוך הבטן נקודה אחת, קול קטן שמדבר אלייך.

אני פה באלבי חוקרת, לומדת, מתעדכנת כל הזמן ויחד עם זאת אני אומרת לכם- אתם ההורים. אתם אלה שיודעים מה הכי טוב והכי נכון לילד שלכם ולמשפחה שלכם. אני יכולה להמליץ, להציע אפשרויות ולהנגיש מידע, אבל הבחירה שלכם, ואני יודעת שאתם עושים אותה מתוך רצון לעשות הכי טוב שאתם יכולים. תסמכו על עצמכם. אתם ההורים הכי טובים שהילד הזה יכול לקבל. רק תהיו קשובים לעצמכם.

עיצוב

סימון מעבר פסקה

לפעמים זה מרגיש שעם כניסת התינוק למשפחה התפוצצה לנו קשת בתוך הבית. מוצרי תינוקות הם ססגוניים, מקושטים, חמודים להפליא ולפעמים מתישים בצבעוניות שלהם.

אני יודעת שזה שיש לך ילד לא בהכרח אומר שבא לך להסתובב עם תיק בפרינט מתקתק. אחרי הכל, אתם אלה שמשתמשים במוצרים האלה. לכן כשאני מעצבת את המנשאים שלי, אני חושבת עליכם, לא על התינוק. אני רוצה שתרגישו בנוח במנשאים שלי, בין אם נהגתם ללבוש שמלה מחוייטת או ג'ינס וטי שרט. אני מקפידה מאוד על הנראות של המנשאים ועל עיצוב, פשוט, נוח, פונקציונלי ואסתטי, שמשתלב באופן מושלם עם בגדי היום היום שלכם.

סימון קל ללבישה/חגירה

נוחות, פשטות וקלות

סימון מעבר פסקה

החיים עם תינוקות ופעוטות, הם בלאגן. החיים שהיו לך משתנים מקצה לקצה. בהתחלה לפעמים זה מרגיש שבקושי הצלחת להחזיק את הראש מעל המים. אני יודעת את זה, וואו כמה אני יודעת. הלילות הלבנים, הבקרים שלא צחצחת שיניים עד הצהריים, הקפה החצי מוכן שנשכח על השיש. זאת בדיוק הסיבה שהמנשאים שלי הם הכי פשוטים שיש. שום קשירות, שום כוונונים, שום התעסקות. בלי רצועות שבטעות נכנסות לשלולית ובלי חיבורים שדורשים שתי ידיים וריכוז. פשוט וקל, רק ללבוש ולהכניס את התינוק, ולדעת שהוא עטוף ובטוח ומקבל מענה לצרכיו, ולך יש ידיים פנויות.

המנשאים שלנו

לופיקס – מנשא בד רך פשוט ביותר לתפעול. ללא סרבול ובד מיותר, קשירה, אבזמים והוראות מורכבות.
סימון מעבר פסקה
יאמו – מנשא ארגונומי, נוח ובטיחותי המותאם להתפתחות הפיזיולוגית של התינוק ותומך בה.
סימון מעבר פסקה
המשך למטה
גלילה למעלה