יצירת קשר

המשך למטה

או שתשאירו הודעה בטופס הבא ונשמח לחזור אליכם עם מענה מתאים.

שאלות נפוצותicon_alby_heart_light

ניתן לקבל את המנשאים שלנו במשלוח עם שליח עד הבית.

 

לאחר הטיפול בהזמנה והוצאתה למשלוח תקבלו מייל עם מספר המעקב של החבילה אצל חברת המשלוחים שלנו. כמו כן תקבלו הודעה מחברת המשלוחים עם זמן הגעה משוער ואפשרות למעקב אחרי המשלוח.

 

אנחנו מתחייבים לשבעה ימי עסקים החל מקבלת ההזמנה שלכם אצלנו (לנסח מחדש לפי התקנון). עם זאת, בדכ זמני המשלוח קצרים יותר ועומדים על 2-3 ימי עסקים.

 

את המנשאים והמוצרים שלנו אנחנו שולחים עם חברת תפוז שליחויות. ניתן לקבל את המוצרים במשלוח עם שליח עד הבית. בעקבות זמני משלוח לא יציבים אנחנו לא עובדים עם הדואר.

 

כרגע לא מתאפשר איסוף עצמי מהמשרדים שלנו, אך יש אפשרות למשלוח חינם.

 

כרגע לא ניתן להגיע למדוד אצלנו ולקבל הדרכה פנים אל פנים. ניתן לקבל הדרכה בשיחת וידאו או בזום ברכישת מנשא, וכן ניתן לרכוש אצל אחת המשווקות המורשות שלנו, שרובן מאפשרות מדידה וקבלת הדרכה במקום.

 

אנחנו מציעות שירות של הדרכת וידאו לשימוש במנשא עבור כל הלקוחות שלנו. בנוסף חלק מהמשווקות שלנו מציעות שירותי הדרכה פנים אל פנים. כאן אפשר לראות מי מציעה הדרכות (לינק). [לחשוב שוב על הניסוח פה]

 

תו מיוצר בישראל הוא תו מיוחד המוענק על ידי משרד הכלכלה לעסקים שחלק משמעותי בתהליך הייצור שלהם מתבצע בארץ. אני גאה לומר ש 100% מתהליך ייצור המנשא מתבצע בארץ. רכישת מוצר בעל תו מיוצר בישראל מחזקת את הכלכלה המקומית, תומכת בייצור מקומי ובבעלי מקצוע מתמחים, ואני גאה להיות חלק מזה. כל השותפים בתהליך ייצור המנשא זוכים לשכר הוגן וראוי, וזהו מנשא שנקי ב 100% מניצול וכפייה.

 

בהחלט. את כל האביזרים שלנו ניתן למצוא כאן (לינק). או בדפי המוצר של המנשאים עצמם.

 

 

גלילה למעלה